dijous, 27 de febrer de 2014

Partits divendres 28 i dissabte 1

Divendres 28 de Febrer
Bàsquet Aleví:
Equip A a les 17:40h camp C poliesportiu. 
Equip B a les 18:50 camp B poliesportiu. 

Dissabte 1 d Març
Multiesport:
A les 12:30h a la pista de pavelló cobert del Poliesportiu. 
(es jugarà a minivolei)

Futbol Sala:
Equip Benjamí a les 12 al Camp CP MONTDÚVER!!!!
Equip Aleví les 10h al Camp CP MONTDÚVER.!!!!
Equip Infantil  DESCANSA

Voleibol:
Equip Benjamí A a les 12:00h Pavelló POLIESPORTIU
Equip Benjamí B  a les 13:00h Pavelló POLIESPORTIU
Equip Infantil a les 10h a Pavelló Raval
Equip Cadet a les 9h Pavelló Raval!!!

RECORDEU ESTAR UNS 30 MIN. ABANS PER CALFAR

dilluns, 24 de febrer de 2014

Unes fotos dels nostres equips

Ací us deixe unes imatges dels nostres equips que estan lluitant i obtinguent uns excel·lents resultats!!! ànim!!!
I SOBRETOT GAUDIU AMB L'ESPORT!!!





















dimecres, 19 de febrer de 2014

ENCONTRES DIVENDRES 21 I DISSABTE 22 DE FEBRER

Divendres 21
Bàsquet Aleví:
Equip A a les DESCANSA
Equip B a les 17:40h camp B poliesportiu. 

Dissabte 22
Multiesport:
A les 11:30h a la pista de BÀSQUET C del Poliesportiu. 
(es jugarà a minihandbol)

Futbol Sala:
Equip Benjamí a les 12h al Camp Borja Jesuites.
Equip Aleví les 10h al Camp CP MONTDÚVER.!!!!
Equip Infantil a les 9h a la Pista Beniopa. 

Voleibol:
Equip Benjamí A a les 13:00h Pavelló POLIESPORTIU
Equip Benjamí B  a les 12:00h Pavelló POLIESPORTIU
Equip Infantil a les 11h a PISTA C.P. MONTDÚVER!!!
Equip Cadet a les 13h a PISTA EXTERIOR POLIESPORTIU

RECORDEU ESTAR UNS 30 MIN. ABANS PER CALFAR

Classificacions actualitzades!!!

Mireu les classificacions a les pestanyes corresponents!!!!

dimarts, 11 de febrer de 2014

PARTITS DIVENDRES 14 I DISSABTE 15 DE FEBRER


Divendres 14
Bàsquet Aleví:
Equip A a les 17:40 camp C poliesportiu.
Equip B a les 18:50 camp B poliesportiu. 

Dissabte 15
Multiesport:
A les 11:30h a la pista de BÀSQUET C del Poliesportiu. 
(es jugarà a minihandbol)

Futbol Sala:
Equip Benjamí a les 10h al Camp Borja Jesuites.
Equip Aleví les 9h al Camp Borja Jesuites.
Equip Infantil a les 12h a la Pista Beniopa. 

Voleibol:
Equip Benjamí A a les 13:00h PISTA CP MONTDÚVER!!
Equip Benjamí B  DESCANSA
Equip Infantil a les 12h a PISTA C. MM. ESCOLAPIES
Equip Cadet a les 13h a PISTA EXTERIOR POLIESPORTIU

RECORDEU ESTAR UNS 30 MIN. ABANS PER CALFAR

PESTANYES ACTUALITZADES!!!

Entres a les pestanyes dels vostres esports i mireu les classificacions actualitzades!!!

diumenge, 9 de febrer de 2014

PARTIT FUTBOL SALA ALEVÍ

RECORDEM QUE L'EQUIP DE FUTBOL SALA ALEVÍ
JUGARÀ UN PARTIT AJORNAT EL 
DIMARTS dia 11 A LES 17:15H AL COL·LEGI ESCOLA PIA ("escolapios")

dimecres, 5 de febrer de 2014

PARTITS DIVENDRES 7 I DISSABTE 8 DE FEBRER


Divendres 7
Bàsquet Aleví:
Equip A a les 17:40 camp C poliesportiu.
Equip B a les 18:50 camp C poliesportiu. 

Dissabte 8
Multiesport:
A les 13H a la pista de BÀSQUET A (darrere piscina convertible) del Poliesportiu. 
(es jugarà a minihandbol)

Futbol Sala:
Equip Benjamí a les 11h al Camp Borja Jesuites.
Equip Aleví les 13h al Camp Borja Jesuites.
Equip Infantil a les 9h a la Pista Beniopa. (Amistós)

Voleibol:
Equip Benjamí A a les 13:00h al PAVELLÓ POLIESPORTIU!!!.
Equip Benjamí B  a les 12:00h al PAVELLÓ POLIESPORTIU!!!.
Equip Infantil a les 12h a PISTA CP MONTDÚVER
Equip Cadet a les 10h a PISTA EXTERIOR POLIESPORTIU!!!

RECORDEU ESTAR UNS 30 MIN. ABANS PER CALFAR

dimarts, 4 de febrer de 2014