dimarts, 29 d’abril de 2014

Campionat UPBasquet

   Durant els divendres del mes de maig es disputarà després de les 17h a la pista de basquet C del poliesportiu un campionat de minibàsquet de 1r i 2n de primària contra altres col.legis. Aquest campionat està organitzat pel Units Pel Bàsquet Gandia, i participen un total de 8 col·legis de tota Gandia. Està previst que dure 3 divendres de Maig i el primer siga el proper dia 9.
Tan aviat ens arribe més informació dels horaris dels partits els posarem a aquesta web a més d'informar personalment als participants.

Recordem als alumnes (sobretot de 1r que participen) que han d´anar acompanyats a l'activitat amb un responsable. Si tenen cap dubte poden preguntar a Pau al col·legi o per mail a aquesta direcció:
esportabece@gmail.com

GRÀCIES!!!

ATLETISME

EL PROPER DIVENDRES DIA 9 DE MAIG ATLETISME

Es disputarà una prova d'atletisme a la pista del Poliesportiu d'atletisme, a partir de les 17:30h.
El alumnes del C. Abecé 3r de primària fins a 1r de la ESO que vulguen participar han de veure quina categoria es la seua (baix està l'any de naixement amb la categoria corresponent, atenciò que canvia respecte als esport d´equip). Desprès mireu quina prova voleu participar (solament una) i es baixeu la fitxa d'inscripció indicant la prova que voleu per entregar-la emplenada abans del dia 5 de maig a Pau.

RECORDEU QUE HEU D'ANAR ACOMPANYATS D' UNA PERSONA RESPONSABLE.

Categories atletisme (canvia respecte als jocs d'equip)

- Si eres naixcut  l’ any 2005 eres benjamí
- Si eres naixcut  l’ any 2003-2004 eres aleví

- Si eres naixcut  l’any 2002-2001 eres infantil

                                                    HORARI DE LES PROVES


FITXA DE INSCRIPCIÓ :

INSCRIPCIÓ ATLETISME



diumenge, 20 d’abril de 2014

Fotos de jornada de platja i MEDALLES MULTIESPORT

     Encara que amb un poc de retard us deixe amb algunes fotos de la jornada de platja de la setmana passada i de l'entrega de medalles del nostre equip de MULTIESPORT!!!

 GRANS ESPORTISTES!!!










EQUIP MULTIESPORT 



 CAMPIONS!!!




dilluns, 14 d’abril de 2014

ENTRENAMENTS A SETMANA SANTA


ESPORT EXTRAESCOLAR
SETMANA SANTA:

EL DILLUNS 14 I EL DIMARTS 15 SI           HI HA ENTRENAMENTS

EL DIMECRES 16 NO
               HI HAURÀ ENTRENAMENTS

BONES FESTES!!!!!!!!! 

dimecres, 9 d’abril de 2014

PARTITS DIVENDRES 11 I DISSABTE 12 D'ABRIL

PARTITS DIVENDRES 11 I DISSABTE 12 D’ABRIL

DIVENDRES

BÀSQUET
- ALEVÍ A    a les 18:50 pista C.
- ALEVÍ B    a les 18:50 pista C.

DISSABTE

MULTIESPORT a les 11’40h al pavelló del Raval.
(PARTIT DE MINIFUTBOL I ENTREGA DE MEDALLES a les 13,30h!!!)

FUTBOL PLATJA
- BENJAMÍ a les 9:00h pista 1 enfront del Burguer King DOS PARTITS!!                                            A les 9:45h pista 1                         
- ALEVÍ a les 11:40 h pista 1 enfront del Burguer King
- INFANTIL    DESCANSA

VÓLEI PLATJA
                       (les pistes de vólei  més prop del MacDonalds)
- VOLEI BENJAMÍ A (jugarà semifinal i final o 3r i 4t lloc)
            2 PARTITS!!!! A 11,30 h  pista 6. A les 12,30h segon partit.
- VOLEI BENJAMÍ B A LES 13:00 pista 5.

- VOLEI INFANTIL
            2 PARTITS!!!  A les 10:45h pista 2.
                                   A  les 11:30h pista 1.
- VOLEI CADET A- A les 10h pista 1.
- VOLEI CADET B DESCANSA
           

 RECORDEU ARRIBAR 30 MIN ABANS DEL PARTIT PER CALFAR!!!


dilluns, 7 d’abril de 2014

Jornada de platja i multiesport

El passat dissabte fou el primer dia que es realitzaren les activitats esportives a la Platja de Gandia. Ací us deixe unes fotos de representants dels nostres equips,  a més dels nostres pre-benjamí que jugaren a Hoquei al pavelló del Raval.










dimarts, 1 d’abril de 2014

PARTITS DIVENDRES 4 D'ABRIL I DISSABTE 5 D´ABRIL

PARTITS DIVENDRES 4 I DISSABTE 5 D'ABRIL

DIVENDRES

BÀSQUET
- ALEVÍ A a les 18:50 pista B Poliesportiu
- ALEVÍ B a les 17:40 pista B Poliesportiu

DISSABTE

MULTIESPORT a les 13h al pavelló del Raval (minihoquei)

FUTBOL PLATJA
- BENJAMÍ a les 10:20h pista 1 enfront del Burguer King
- ALEVÍ a les 12:20 h pista 1 enfront del Burguer King
- INFANTIL a les 13h pista 1 enfront del Burguer King

VÓLEI PLATJA
                       (les pistes de vólei es suposa que estaran més prop del MacDonalds)
- VOLEI BENJAMÍ A
            2 PARTITS!!!! A 11:30 h  pista 4 . A les 13h pista 8
- VOLEI BENJAMÍ B
            2 PARTITS!!! A LES 10:45h pista 8. A les 12:15 pista 8

- VOLEI INFANTIL  A les 10h pista 3.

- VOLEI CADET A- A les 11,30h pista 1.
- VOLEI CADET B
            2 PARTITS!!! A les 10h pista 1. A les 10:45h pista 1.